نماز حاجت بسيار مجرب

نماز حاجت بسيار مجرب

دعا و رقعه جمیع حوایج،دعای حاجت، دعای برطرف شدن مشکلات

دعا و رقعه جمیع حوایج،دعای حاجت، دعای برطرف شدن مشکلات

نماز حاجت بسيار مجرب

چون گرفتارى شديدى برايت پيش آيد كه تو را غمگين سازد دو ركعت نماز بخوان ، در ركعت اول فاتحه و آية الكرسى و در ركعت دوم فاتحه و انا اءنزلناه ، بعد قرآن را بر بالاى سر بگذار و ده بار بگو: (خداوندا! به حق آن كس كه او را بر خلق خود به رسالت فرستادى و به حق همه آيه هاى قرآن و به حق كسانى كه آنها را در آن مدح كرده اى بر تو و به حق تو بر آنها و هيچ كس را از تو به حق تو عارف تر نمى شناسم ) (يا سيدى يا الله ) و ده بار بگو: (به حق محمد (صلى الله عليه و آله و سلم)) و ده بار (به حق فاطمه ) و بعد يكى يكى ائمه را به همين نحو نام ببر تا به امام به حق امام زمان (عليه السلام) برسى از جاى خود بر نخواهى خواست مگر حاجت روا.
راوى گويد: به امام رضا (عليه السلام) عرض كردم : فدايت شوم دعايى براى برآمدن حاجتها به من تعليم كن ، فرمود: چون كار مهمى با خدا دارى غسل كن و تميزترين جامه ها را بپوش و عطر بزن و زير آسمان برو و دو ركعت نماز كن و حمد و (قل هو الله احد) را 15 بار بخوان و به ركوع برو و در ركوع نيز 15 بار آنها را بخوان بعد سجده كن و در سجده بگو: (خداوندا! همه معبودها جز تو باطل است و تو حق مبينى ، حاجت … مرا هم اكنون روا بفرما)، و بر حاجت خود اصرار كن و چون حاجتت روا شد نماز شكر بجاى آر.
براي مطالعه بيشتر ر. ك. مكارم الاخلاق ، حسن بن فضل بن حسن طبرسى، ترجمه عبد الرحيم عقيقى بخشايشى.

 

 

 

 دعای آصف ابن برخیا,دعای برآورده شدن حاجت,دعای رسیدن به حاجت,نماز براورده شدن حاجت,نماز برای برآورده شدن حاجت,نماز برای حاجت گرفتن,نماز حاجت از حضرت امام رضا ع,نماز حاجت خواندن,نماز مجرب برای گرفتن حاجت,نماز و دعای فوری برآورده شدن حاجت
Print Friendly
تویتر خوشمزه فیس بوک دیگ StumbleUpon تکنوراتی

یک دیدگاه برای “نماز حاجت بسيار مجرب”

س خ مارس 2nd, 2014 در 9:28 ق.ظ

باسلام
یعنی 15 بار نماز دو رکعتی بخونیم؟یا 15 بار حمد و سوره بخوننیم؟
15 بار در رکوع حمد و سوره بخونیم؟

پاسخ دهید

دیدگاه شما